ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

МОЗ ініціює посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів

Йдеться про громадський транспорт, супермаркети і розважальні заклади.

МОЗ ініціює посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів
Фото: facebook/Чернівецька обласна державна адміністрація

Міністерство охорони здоров'я 19 червня ініціюватиме посилення контролю за дотриманням умов карантину установами й закладами. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми повинні використовувати маски, ми повинні дотримуватися соціальної дистанції, ми повинні користуватися антисептиками, щоб у нас не було таких жахливих чисел щоранку. Звичайно, ми будемо реагувати й окрім тих реакцій, які вже були, і змін до постанов, яким чином будуть посилюватися карантинні заходи, сьогодні ми будемо ініціювати з боку Міністерства охорони здоров'я максимально жорсткий контроль за дотриманням закладами умов карантину", – заявив він.

Будуть посилювати контроль за громадським транспортом, оскільки пасажири користуються ним, не вдягаючи масок. Також будуть посилено контролювати супермаркети.

"Ми вважаємо, що в деяких регіонах повинні вводитися жорсткі обмеження в умовах адаптивного карантину. Коли я говорю про жорсткі обмеження, я маю на увазі обмеження роботи тих чи інших закладів, зокрема нічних клубів. Ми ініціюватимемо введення цих додаткових речей, скликання регіональних комісій", – зазначив міністр.

Нагадаємо, що за 18 червня в Україні зареєстрували 921 випадок захворювання на коронавірус. Це новий рекорд після того, як 17 червня зареєстрували 829 нових випадків.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram