ГоловнаСуспільствоЖиття

Колишньому "міністру охорони здоров'я Криму" продовжили домашній арешт

Йому заборонено залишати місце проживання в нічний час.

Колишньому "міністру охорони здоров'я Криму" продовжили домашній арешт
Петр Михальчевский
Фото: ria.ru

Дніпровський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому "міністру охорони здоров'я" окупаційної влади Криму Петру Михальчевському, обвинуваченого в державній зраді.

Про це повідомляється Telegram-каналі прокуратури АРК.

"Сьогодні, 3 вересня 2019 року, Дніпровський райсуд м.Києва продовжив запобіжний захід ексглаві Міністерства охорони здоров'я АР Крим, якого обвинувачують у державній зраді. Суд продовжив підозрюваному запобіжний захід на 60 днів у вигляді домашнього арешту з забороною покидати місце проживання в нічний час", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 8 січня 2018 року Михальчевський перебував під вартою: спочатку він утримувався в СІЗО Херсона, влітку його перевезли в київський ізолятор. У червні минулого року розслідування у справі ексміністра було завершено.

Михальчевський займав пост "міністра охорони здоров'я Криму" з 27 лютого по 10 червня 2014 року в підконтрольному Росії уряді. Прокуратура АРК вважає, що тим самим він скоїв діяння, передбачені ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність) і ст. 111 (державна зрада).

Сам Михальчевський визнає, що працював міністром, але не вважає це держзрадою. Він обґрунтовує це тим, що його обирала на пост Верховна Рада АРК відповідно до законодавства України.

9 липня 2019 року Дніпровський райсуд звільнив Михальчевського з-під варти, змінивши йому запобіжний захід з утримання в СІЗО на домашній арешт.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram