ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві невеликий сніг, до +2 градусів

Температура повітря вночі -1...-3 градуси.

Завтра в Києві невеликий сніг, до +2 градусів
Фото: Макс Требухов

25 листопада в Києві буде хмарно, очікується невеликий сніг, уночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, вдень 0...+2 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, невеликий сніг з дощем, уночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...+3 градуси, вдень +1...+6 градусів, на Закарпатті до +9 градусів.

У Карпатах без істотних опадів, температура повітря вночі +1...-4 градуси, удень +2...-3 градуси.

У Моршині вночі місцями невеликий сніг, удень невеликий сніг з дощем, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +4...+6 градусів.

У Трускавці вночі місцями невеликий сніг, удень невеликий сніг з дощем, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +4...+6 градусів.

У Сваляві без істотних опадів, температура вночі +1...+2 градуси, вдень +6...+8 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, уночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, у Чернігівській і Сумській областях до -9 градусів, удень -2...+4 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, удень місцями невеликий сніг з дощем, уночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-8 градусів, удень -3...+4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, удень місцями невеликий сніг з дощем, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, удень +2...-4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, на узбережжі морів 0...+3 градуси, вдень 0...+5 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, вдень +4...+9 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі +2...+4 градуси, вдень +6...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram