ГоловнаПолітика

Чернишов запропонував переглянути співпрацю з ЮНЕСКО

"ЮНЕСКО іноді можуть використовувати, в тому числі, і як інструмент додаткового будівельного обмеження з метою створення передумов виникнення корупційної складової".

Чернишов запропонував переглянути співпрацю з ЮНЕСКО
Фото: Макс Требухов

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив про необхідність перегляду співпраці з міжнародними організаціями, зокрема з ЮНЕСКО.

"Потрібно серйозно проаналізувати необхідність співпраці з низкою міжнародних організацій, значення яких на перший погляд є необхідними. Наприклад, ЮНЕСКО. З одного боку, це нікому не заважає, з іншого - створює купу додаткових обмежень. Є кілька європейських столиць, які не співпрацюють з ЮНЕСКО", - зазначив він в інтерв'ю LB.ua.

При цьому він зазначив, що розуміє, яку хвилю невдоволення в суспільстві може викликати цей крок.

"Звичайно, розумію. Але я і не пропоную відмовитися від такої співпраці. Все потрібно пояснювати: при будь-якому форматі співпраці або його відсутності, що це дає, які плюси, які обмеження, які можливості.

Я ж не пропоную відмовитися від ЮНЕСКО. У ЮНЕСКО є великий плюс. Але ЮНЕСКО іноді можуть використовувати, в тому числі, і як інструмент додаткового будівельного обмеження з метою створення передумов виникнення корупційної складової. Ось у чому річ", - резюмував Чернишов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram