ГоловнаПолітика

Яценюк побачив у обіцянках деяких кандидатів необільшовизм

Українському народові безвідповідально брешуть, вважає лідер "НФ".

Яценюк побачив у обіцянках деяких кандидатів необільшовизм
Фото: "Народный фронт"

Практично жоден з кандидатів у президенти не прочитав українську Конституцію і не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною і цим постом. Про це заявив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на з'їзді партії в суботу, 2 лютого.

Арсеній Яценюк зазначив, що нині в списку кандидатів у президенти вже десятки людей: «Хто ці люди? Що вони вміють? Що вони знають? А де вони були в 2014 році, коли країна падала? Що вони обіцяють?». Обіцянки багатьох з них - «це навіть не популізм, це новий більшовизм», - наголосив він, нагадавши, до чого привели такі обіцянки сто років тому: «Теза «влада - радам» закінчилася тим, що вся влада була в руках однієї більшовицької партії і в країні був диктат. Теза «мир - народам» закінчилася війною, змовою Сталіна-Гітлера, репресіями, захопленням територій, знищенням українського політичного класу та інтелігенції. Теза «земля - селянам» закінчилася колективізацією, знищенням українського господаря і Голодомором».

«Ця історична паралель сьогодні має реальне відбиття в українському політичному середовищі. Пропонуються прості рішення: «Усім - усе, завтра вранці. Зарплати, пенсії, робочі місця. Тільки оберіть». Практично жоден з них (кандидатів у президенти) не прочитав українську Конституцію і взагалі не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною і перед тим високим постом, на який вони йдуть», - наголосив Арсеній Яценюк.

У Конституції не написано, що Президент займається зарплатами, пенсіями, інноваціями, інвестиціями, економікою, бюджетом, зазначив лідер «Народного фронту»: «Вони брешуть. Вони безвідповідально брешуть українському народу».

Зате команда «Народного фронту», наголосив він, «не обіцяла, а робила»: «На трибуні парламенту я кілька разів говорив, що нічого не обіцяю ні сьогодні, ні завтра. Усе, що в силах нашої команди, ми зробимо. Це була титанічна робота. Історія її оцінить і вже почала оцінювати».     

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram