ГоловнаПолітика

Рада сьогодні розгляне законопроекти стосовно Донбасу

Документи внесено в парламент як невідкладні.

Рада сьогодні розгляне законопроекти стосовно Донбасу
Фото: Макс Требухов

Два президентські законопроекти стосовно Донбасу, зареєстровані в парламенті вчора, розглянуть на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.

Йдеться про законопроекти №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" і №7164, яким запропоновано продовжити на рік дію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей".

Ці законопроекти й альтернативний до одного з них (№7163-1) стоять у розділі "Для включення в порядок денний і прийняття рішення".

Нагадаємо, в середу у Верховній Раді України було зареєстровано два законопроекти авторства президента України Петра Порошенка, які були визначені як невідкладні: про забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163) і "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей) (№7164).

Перший законопроект пропонує визнати підконтрольні "ДНР" і "ЛНР" території окупованими, закріпити пріоритетність Мінських домовленостей і перейменувати АТО. Другий продовжує на рік особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram