ГоловнаЕкономікаБізнес

"Укртелеком" підвищить плату за телефон з 1 березня

Мінімальний тариф збільшується до 74 гривень на місяць.

"Укртелеком" підвищить плату за телефон з 1 березня
Фото: IPRESS.UA

"Укртелеком" з 1 березня підвищить тарифи на послуги фіксованого телефонного зв'язку. Це мало статися ще на початку року, але компанія тоді заявила, що не підніматиме ціни через соціальну важливість цієї послуги.

Як виявилося, це було короткочасною "знижкою" і з 1 березня 2020 року її дія припиняється.

"З 1 березня 2020 року припиняється дія знижки на щомісячну плату за послугу фіксованого телефонного зв'язку, яка діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня 2020 року", - зазначено у повідомленні на сайті "Укртелекому".

Таким чином, тариф "Домашній Безлімітний" буде коштувати 123 гривні на місяць (замість 99 гривень), тариф "Домашній Базовий" - 117 гривень (замість 94 гривень), тариф "Простий" - 73,81 гривні на місяць (замість 67,10 гривні).

Також з 1 березня зміниться тариф за послуги проводового радіомовлення для фізичних осіб. Замість 35 гривень на місяць тепер оплата радіомовлення коштуватиме 45 гривень за аналогічний період.

Нагадаємо, що "Укртелеком" аргументував зростання тарифів збільшенням витрат на надання послуг зв'язку як усередині самої компанії, так і в галузі у цілому.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram