ГоловнаЕкономікаДержава

Славомір Новак оголосив про звільнення з "Укравтодору"

Начальник дорожнього агентства перейде на нову роботу.

Славомір Новак оголосив про звільнення з "Укравтодору"
Фото: facebook/Славомір Новак

Славомір Новак подав у відставку з посади виконувача обов'язків голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Про це йдеться на сайті дорожнього агентства.

"Ще кілька тижнів тому у зв'язку із закінченням трирічної каденції, новою пропозицією, яку отримав, і особистими планами я прийняв рішення про завершення своєї роботи на посаді керівника "Укравтодору", - заявив Новак.

Новак заявив, що "не знає іншої країни у світі, де за такий короткий час було б так успішно реформовано дорожню галузь".

Він зазначив, що за три роки його роботи в Україні створено стабільне джерело фінансування у вигляді Дорожнього фонду, проведено децентралізацію доріг, створено перший середньостроковий план розвитку галузі на 2018-2022 роки і на його програмі - оновлену програму 2020-2024 років, розроблено стратегію розвитку територіальних доріг, впроваджено технологію бетонних доріг, тендери перейшли на ProZorro.

"Надалі я готовий допомагати як прем'єр-міністру України, так і наступному керівнику "Укравтодору", адже розпочаті зміни вимагають продовження", - заявив Новак.

Нагадаємо, поляк Славомір Новак очолив "Укравтодор" восени 2016 року.

У 2011-2013 роках він керував Міністерством транспорту Польщі, до цього очолював виборчий штаб кандидата в президенти Польщі Броніслава Коморовського, був членом Сейму.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram