ГоловнаЕкономікаБізнес

Голова Херсонської облради відкинув звинувачення батька Гандзюк

Мангер пообіцяв призупинити членство в "Батьківщині" на час слідства.

Голова Херсонської облради відкинув звинувачення батька Гандзюк
Фото: khor.gov.ua

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер відкинув звинувачення в причетності до смерті активістки Катерини Гандзюк.

28 січня на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради її батько Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його дочки пов'язаний з Мангером, головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим і заступником Гордєєва Євгеном Рищуком.

Мангер на брифінгу 31 січня відповів, що звинувачення на його адресу є "безпідставними і голослівними".

"У той самий час я бачу, що всі ці звинувачення спрямовані на дискредитацію цілої партії "Батьківщина" і особисто її лідера Юлії Тимошенко. На жаль, брудна політика призвела до того, що у своїх справах використовуються не просто почуття і емоції, а горе батька. Щоб припинити спекуляції, вважаю єдиним правильним рішенням призупинити на час розслідування справи Катерини Гандзюк своє членство в партії "Батьківщина", - сказав Мангер.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року в центрі Херсона Катерину Гандзюк облили кислотою. 4 листопада вона померла в лікарні.

На початку грудня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство встановило всіх замовників і організаторів. Це Сергій Торбін, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Микита Грабчук (виконавці), Ігор Павловський (посередник), Олексій Левін (організатор).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram