ГоловнаЕкономікаДержава

General Electric пообіцяла локалізацію від 40% в проекті щодо локомотивів для УЗ

Проект сподіваються запустити наступного року.

General Electric пообіцяла локалізацію від 40% в проекті щодо локомотивів для УЗ
Фото: facebook.com/volodymyrgroysman/

Компанія General Electric Transportation пообіцяла, що в проекті модернізації локомотивів для "Укрзалізниці" локалізація виробництва в Україні становитиме не менш ніж 40%.

Про це заявив прем'єр Володимир Гройсман за підсумками зустрічі з президентом General Electric Transportation Джеймі Міллер.

"Укрзалізниця" і світовий гігант General Electric на фінальній стадії переговорів щодо рамкової угоді про співпрацю... Мова йде про спільну з GE реалізацію проекту модернізації рухомого складу "Укрзалізниці", будівництво нових локомотивів та залучення наших підприємств до інших глобальних проектів наших партнерів. Ми домовилися, що локалізація виробництва складе не менш ніж 40%, а це значить, що наші підприємства отримають замовлення, а працівники - роботу і гідну зарплату. Співпраця з GE буде мати стратегічний характер, а значить принесе нові робочі місця, нові технології і нові ринкові горизонти для наших залізничників", - написав він у фейсбуці.

Гройсман сподівається, що до підписання угод перейдуть максимально швидко, щоб вже наступного року забезпечити модернізацію рухомого складу "Укрзалізниці" і розвиток підприємств, які будуть включені в процес.

Нагадаємо, 21 липня 2016 року General Electric і "Укрзалізниця" уклали Договір про взаєморозуміння, згідно з яким компанії погодили стратегічну співпрацю у сфері оновлення українського парку тепловозів. З вересня 2016 року по лютий 2017 року в Україні проходила демонстрація вантажного дизельного локомотива ТЕ33А виробництва General Electric.

3 серпня 2017 року "Укрзалізниця" і GE Transportation підписали лист про наміри співпрацювати в модернізації існуючих і виготовленні нових дизельних локомотивів. Співпрацювати з компанією General Electric у виробництві та модернізації тепловозів УЗ планує протягом наступних 10 років.

Для локалізації виробництва локомотивів в Україні General Electric визначить виробничу базу серед українських підприємств.

Також "Укрзалізниця" веде переговори про лізинг 20-30 локомотивів General Electric.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram