ГоловнаКультура

Ірина Подоляк претендує на посаду заступниці Бородянського

Кабмін повинен затвердити заступників міністра культури, молоді і спорту.

Ірина Подоляк претендує на посаду заступниці міністра культури, молоді і спорту.

Про це свідчить подана нею декларація.

Кандидатуру Подоляк подадуть на розгляд Кабміну. У новому міністерстві вона буде займатися питаннями культурної політики.

Подоляк - колишня народна депутатка і заступниця голови парламентського комітету з питань культури і духовності Ради 8-го скликання, раніше очолювала департамент культури Львівської міськадміністрації. Ініціаторка закону про державну мову і змін до закону про культуру в частині про конкурсні призначення директорів закладів культури.

Фото: Макс Требухов

Першим заступником міністра повинен стати Анатолій Максимчук, колишній юридичний директор компанії StarLightMedia, яку очолював Бородянський. Його декларацію теж подано.

Максимчук звільнився з компанії на початку вересня цього року. Був ідеологом Закону "Про державну підтримку кінематографії", згідно з яким на фінансування з бюджету можуть претендувати не тільки фільми, а й серіали.

Анатолий Максимчук
Фото: Детектор медиа
Анатолий Максимчук

Нагадаємо, Володимир Бородянський очолив об'єднане на базі Мінінформполітики Міністерство культури, молоді і спорту. Перед призначенням він зібрав Офіс гуманітарної стратегії, в якому експерти працюють над створенням стратегій у кожному напрямку - від кіно, музики і книговидання до релігії і інформаційної політики.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram