Спецтема
Выборы в Верховную Раду - 2014

Ярош проходит в Раду

Печать
Ярош проходит в Раду
Фото: Макс Левин
Новости по теме

Святослав Олийнык ссылается на три эксит-полла.

Галва партии "Правый сектор" Дмитрий Ярош лидирует на выборах в мажоритарном округе №39 в Днепропетровской области, заявил замглавы Днепропетровской ОГА Святослав Олийнык со ссылкой на данные эксит-поллов.

"Согласно трем разным эксит-поллам в 39-м округе победил Дмитрий Ярош с большим отрывом", - написал он на своей странице в Facebook.

Округ №39 с центром в пгт Васильковка охватывает город Синельниково, Васильковский, Межевской, Петропавловский, Покровский, Синельниковский районы. Там баллотировались 14 кандидатов.

Тэги: выборы в Верховную Раду - 2014, "Правый сектор", Дмитрий Ярош
Печать
Материалы по теме
Читайте в разделе

  • ​Їх виховав Конан Дойл: топ-15 найпопулярніших детективів 22 травня 157 років тому народився той, хто вигадав одного із найбільш улюблених детективів світу - Артур Конан Дойл. Шерлок Холмс має багато шанувальників у світі та породив цілий ряд класних детективів.
  • «Залишкове» ставлення до освіти – шлях у нікуди Колосальний «відтік мізків» – і молоді, і зрілих науковців – зумовлений неграмотною державною політикою. Сьогодні зарплатня доктора наук в Україні складає близько 4000 гривень на місяць. Не дивно, що за 2015 рік з України виїхали більше тисячі науковців, серед яких близько 100 докторів наук і 500 кандидатів.
  • Це ще не кінець В існуючих реаліях Україна непередбачено буде рухатись при імпровізації і маніпуляції мирним планом президентом до посилення кризи державності та розколу між українцями. Припинити може це тільки повна зміна політичного класу.