ГоловнаСвіт

Росія та Білорусь створять єдині парламент і уряд

Також вони об'єднають соціальну, політичну та економічну сфери.

Росія та Білорусь створять єдині парламент і уряд
Фото: EPA/UPG

Росія і Білорусь в рамках об'єднання в Союзну державу створять єдині парламент і уряд. Про це домовилися президент РФ Володимир Путін і глава Білорусі Олександр Лукашенко, передає Reformation слова білоруського посла в Росії Володимира Семашка.

"Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу та електроенергії, створити єдиний парламент та уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають наверх певні управлінські функції з обов'язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується", - заявив він.

За словами Семашка, зараз триває робота над дорожніми картами з інтеграції в Союзну державу. 20 з 31 "карти" вже узгоджені, всі інші повинні бути готові у термін до одного тижня.

Нагадаємо, що планована Союзна держава - це наддержавне об'єднання РФ і Білорусі з організацією єдиного політичного, економічного, військового, митного, валютного, юридичного, гуманітарного та культурного просторів.

Раніше агентство "Bloomberg" писало, що Путін шукає шляхи для забезпечення свого подальшого впливу шляхом створення більш тісного союзу з Білоруссю.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram