Саакашвілі обіцяє повернути втрачені у війні з Росією землі

Президент Грузії напередодні річниці конфлікту відвідав прикордонні з Південною Осетією села.

Саакашвілі обіцяє повернути втрачені у війні з Росією землі
Фото: wordpress.com

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що відновить цілісність Грузії і поверне втрачені землі.

Напередодні річниці серпневого конфлікту 2008-го він відвідав прикордонні з Південною Осетією села.

"Я бачив на власні очі, вся Грузія бачила, яку гідність мають тутешні мешканці. Наш ворог практично забрав у вас усе, крім життя, а в декотрих ваших близьких забрав і його. Я багато ходив цими ущелинами, і для мене величезний біль, незагойна рана те, що вони розтоптали. Ми обов'язково все повернемо! Я твердо переконаний у цьому. Історично в серці Картлі не зумів утриматися жоден загарбник, не втримаються і вони. Ми обов'язково звільнимо нашу країну, нашу Картлі, наші долини, села і повернемо собі наші домівки", - цитує Грузія-Online виступ Саакашвілі перед жителями села Каралеті.

Реклама

Читайте такожМедведєв хоче віддати Саакашвілі під трибунал

За його словами, незважаючи на численні небезпеки, ніхто не зумів змінити курс, обраний Грузією, політичний вибір уряду, що є надійною ознакою того, що, врешті-решт, Грузія обов'язково здобуде перемогу.

Раніше Саакашвілі заявляв, що готовий піти у відставку, а також "відтяти частини свого тіла "в обмін на повернення Абхазії та Південної Осетії.

За офіційними грузинським даними, в конфлікті, який розпочався 8 серпня 2008 року, з грузинського боку загинули 413 осіб, у тому числі 166 військових, 16 поліцейських і 220 цивільних осіб, поранення отримали 2 234 особи.

Після війни Абхазія і Південна Осетія проголосили незалежність від Грузії. Нові республіки визнали Росія, Венесуела, Нікарагуа і Тувалу.

Реклама
Реклама