>

Україна залишилася без своїх представників у єврокубках: "Динамо" слідом за "Шахтарем" залишає Лігу Європи

Кияни програли і другий матч "Вільярреалу".

У рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи на "Естадіо-де-ла-Кераміка" у Вільярреалі "Динамо" зустрічалося з однойменним клубом і, як і тиждень тому, поступилося з рахунком 0:2.

У дебюті зустрічі "динамівці" створили біля воріт Серхіо Асенхо небезпечний момент, але Віталій Буяльський своїм шансом не скористався.

А через дві хвилини рахунок у матчі було відкрито. Жерар Морено злетів вище за всіх і із семи метрів головою переправив м'яч у ворота Георгія Бущана.

А коли на 36-й хвилині він же подвоїв перевагу своєї команди, гра перетворилася на двосторонній тренувальний спаринг - питання про переможця цієї стадії турніру стало відвертою формальністю.