>

Стали відомі склади всіх груп Євро-2020

Напередодні відбулися чотири матчі плей-оф за право зіграти на Євро-2020. Така можливість була надана учасникам Ліги націй, які невдало виступили у відбірному турнірі.

У підсумку до 20-ки команд на Євро приєдналися збірні Угорщини, Словаччини, Шотландії і Північної Македонії.

Найбільш драматичною боротьба була в Белграді, де збірні Сербії та Шотландії в основний і додатковий час не змогли виявити переможця - 1:1. Причому балканська команда уникла поразки на 90-й хвилині.

У серії 11-метрових шотландці точно виконали всі свої 5 ударів, а останній удар Александара Митровича парирував голкіпер.

Не уникли додаткового часу і команди Північної Ірландії та Словаччини - 1:1. Обидва м'ячі на рахунку словацьких футболістів. У дебюті зустрічі відкрив рахунок Юрай Куцка.

А на 88-й Мілан Шкріньяр оформив автогол.

Але до лотереї словаки вирішили справу не доводити - Міхал Дуріс на останній хвилині першого овертайму забив переможний гол.

У Будапешті до 88-ї хвилини ісландці вигравали в господарів за рахунок раннього гола Гільві Сігурдссона. Однак безглуздий рикошет допоміг Лоїку Него спочатку зрівняти рахунок, а на 90+2 хвилині гол Домініка Собослаї вивів збірну Угорщини на Євро-2020.