>

Перший El Clasico сезону між "Барселоною" і "Реалом" не минув без скандалу

Команди провели яскравий матч.

Ліонель Мессі

На порожньому "Ноу Камп" пройшло 246-те "Ель Класіко" - поєдинок між "Барселоною" і "Реалом". До матчу в столиці Каталонії 97 ігор виграла "Барса", 96 - "Реал", і ще в 52 матчах команди не виявили переможця.

Перше протистояння Іспанії в сезоні завершилося перемогою гостей - 3:1, тим самим в історії El Clasico - абсолютний паритет.

Матч шостого туру Ла Ліги розвивався стрімко зі старту - до 8-ї хвилини команди вже обмінялися голами.

Відкрили рахунок гості - з передачі Каріма Бензема точним ударом відзначився Федеріко Вальверде.

Але через дві хвилини Жорді Альба ювелірно вклав у ногу Ансуї Фаті м'яч - і status quo було відновлено.

Реперний епізод зустрічі відбувся на 63-й хвилині, коли після стандарту гостей захисник каталонців Клеман Лангле у власному штрафному майданчику притримав за футболку капітана "Реала".

При цьому Серхіо Рамос упав на газон значно пізніше від самого порушення правил.

Після перегляду VAR рефері Хуан Мунера став на бік "Королівського клубу", призначив пенальті у ворота "Барси" і дав привід для дискусій.

Сам постраждалий чітко реалізував 11-метровий і вдруге в матчі вивів гостей уперед.

А на останній хвилині основного часу автор гола у ворота "Шахтаря" Лука Модрич поставив крапку в цьому матчі.

Додамо, що після цієї перемоги Зінедін Зідан залишився єдиним в історії "Реала" тренером, який не програв жодної зі своїх виїзних ігор проти "Барселони" в усіх турнірах.