>

У матчі Джокович - Федерер визначився перший фіналіст Australian Open

Серб виявився точно сильнішим.

Новак Джокович

У першому півфінальному матчі чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії зустрілися друга і третя ракетки світу Новак Джокович і Роджер Федерер відповідно.

Битви, на яку розраховували вболівальники тенісу, не вийшло.

Джокович у ювілейній, 50 очній дуелі експерших ракеток світу був сильнішим, обігравши швейцарця в трьох сетах - 7:6 (7-1), 6:4, 6:3.

Матч тривав 2 години 19 хвилин.

Визначальним у підсумковій перемозі серба був перший сет, який тривав 1 годину і в якому Новак, програючи 2:5, зумів довести партію до тайбрейку, виграного "в одні ворота".

У другому сеті, не менш наполегливому, Джокович за рахунку 5:4 на свою користь вирішив не доводити справу до другого поспіль у матчі тайбрейку і виграв подачу Роджера - 6:4.

Зазначимо, що після цієї перемоги рахунок у їхньому очному протистоянні став 27:23 на користь серба.

Суперник Джоковича по фіналу визначиться завтра в матчі німця Олександра Зверєва й австрійця Домініка Тіма.

Додамо, що для Новака фінал у Мельбурні стане восьмим у кар'єрі, в семи попередніх він незмінно бив своїх суперників.