>

Моуріньо особисто подякував болбою, який став співавтором гола "Тоттенгема" в Лізі чемпіонів

"Шпори" вийшли в плей-оф турніру.

Слідом за "Баварією" в групі В визначився ще один учасник стадії плей-оф Ліги чемпіонів.

Ним став "Тоттенгем".

У першому матчі турніру під керівництвом Жозе Моуріньо "шпори" на домашній арені обіграли "Олімпіакос" 4:2 - дублем відзначився Гаррі Кейн і по голу записали на свій рахунок Деле Аллі і Серж Ор'є.

Незважаючи на результат, перемога лондонському клубу далася важко, якщо врахувати, що протягом матчу "шпори" програвали два м'ячі.

Багато в чому визначальним був дебютний гол Кейна в цьому матчі.

На 50-й хвилині за рахунку 1:2 м'яч вийшов в аут. Але одним із болбоїв виявився тямущий хлопчик, який блискавично доправив м'яч гравцеві "Тоттенгема" для вкидання з-за бокової. З цього і почалася гольова атака господарів.

Гості не очікували такої спритності і не встигли зайняти позиції в обороні, що дозволило капітанові "Тоттенгема" зрівняти рахунок в матчі - 2:2.

Першим оцінив роботу болбоя Жозе Моуріньо, який через хвилину після успіху Кейна особисто підійшов до хлопця і подякував йому за тактичне розуміння гри.

Огляд поєдинку "Тоттенгем" - "Олімпіакос" - на сайті мовника ЛЧ.