>

Верняєв, Радівілов і Бачинська виграли "золото" етапу Кубка світу

Діана Варинська взяла "срібло" змагань.

Игорь Радивилов

Українські спортивні гімнасти виграли чотири медалі другого дня етапу Кубка світу, який проходить у Котбусі (Німеччина).

Ігор Радівілов завоював золоту медаль в опорному стрибку, показавши результат 14,849 бала. Анастасія Бачинська і Діана Варинська виступали у вправах на колоді, де перша посіла п'яте місце, а друга забезпечила собі "срібло" з результатом 13,533 бала, пише XSport.

На паралельних брусах Україну представили Ігор Пахнюк і Олег Верняєв. Пахнюк не зміг боротися за п'єдестал, зате олімпійський чемпіон тут узяв золото. Верняєв показав однаковий результат з китайцем Ао Ю (15,400), але українець отримав кращу оцінку за виконання і піднявся на перше місце.

Фінальною медаллю стало золото Анастасії Бачинської на килимі, де Ангеліна Радівілова не змогла показати високий результат.

Нагадаємо, що на день раніше у вправах на коні Олег Верняєв узяв бронзову медаль.