>

Гол Ярмоленка допоміг "Вест Гему" перемогти МЮ в чемпіонаті Англії

Український футболіст відзначився на 44-й хвилині.

Андрей Ярмоленко

У 6-му турі чемпіонату Англії з футболу гол українського легіонера Андрія Ярмоленка  допоміг "Вест Гему" перемогти "Манчестер Юнайтед".

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Ярмоленко вийшов на гру 6-го туру прем'єр-ліги в стартовому складі "Вест Гема". Український футболіст відзначився голом на 44-й хвилині - після передачі Феліпе Андерсона він прийняв м'яч у штрафному і другим дотиком спрямував його в кут воріт.

"Вест Гем" збільшив перевагу на 84-й хвилині, коли зі штрафного відзначився Аарон Крессвелл.

"Вест Нем" переміг МЮ 2:0, набрав 11 очок і піднявся на четверте місце в турнірній таблиці. "Манчестер Юнайтед" з 8 пунктами опустився на восьму позицію.

Чемпіонат Англії, 6-й тур, 22 вересня

"Вест Гем" - "Манчестер Юнайтед" 2:0

Голи: Ярмоленко - 44, Крессвелл - 84.

Нагадаємо, гол Ярмоленка у ворота "Норвіча" в  4-му турі англійської прем'єр-ліги був визнаний уболівальниками "хаммерс" найкращим голом у серпні.