>

У центральному матчі туру УПЛ зустрілися чемпіон і бронзовий призер минулої першості

"Шахтар" переміг "Александрію".

Вже перший тур Української Прем'єр-ліги подарував уболівальникам захопливий поєдинок, в якому зустрілися "Шахтар" і "Александрія" - чемпіон і бронзовий призер минулого чемпіонату.

"Гірники" здобули вольову гостьову перемогу 3:1.

У першій половині першого тайму повна ігрова і територіальна перевага була на боці підопічних Луїша Каштро.

Маса гольових моментів, нереалізований Марлосом пенальті - ніщо не віщувало біди для гостей.

Однак через півгодини ігрового часу господарі почали оживати і створювати напругу біля воріт Андрія П'ятова.

А на 42-й хвилині Максим Третьяков вивів "Александрію" вперед.

Домінування "Шахтаря" у другому таймі було безперечним.

Через 13 хвилин після відновлення гри Гліб Бухал автоголом зрівняв рахунок у матчі 1:1.

На 73-й хвилині фірмовий удар практично без замаху виконав капітан "гірників" Тайсон.

А в компенсований час жирну крапку в поєдинку поставив Дентіньо, завершивши розписану, як по нотах, багатоходову комбінацію "Шахтаря".

Додамо, що свій стартовий матч в УПЛ впевнено провело і "Динамо", перегравши на виїзді "Карпати" 2:0.