>

Україна очолила відбіркову групу Євро-2020

Підопічні Андрія Шевченка "з боями" вирвали перемогу в Люксембурзі.

Сборная Украины

В рамках другого туру кваліфікаційного турніру Євро-2020 збірна України зустрічалася з командою Люксембурга.

Поєдинок на спортивній арені "Жозі Бартель" завершився важкою перемогою українців 2:1.

Перший тайм видався вкрай непростим для збірної України. Моменти, а вірніше, напівмоменти біля воріт суперника давалися підопічним Андрія Шевченка надзвичайно важко.

А на 34-й хвилині наша команда опинилася в ролі відігруючої. Венсан Тілль прострілив у штрафний майданчик гостей і м'яч буквально засмоктало в ворота Андрія П'ятова 1:0.

Збірній України вдалося досить швидко відновити статус-кво. Пройшла двоходівка Зінченко - Циганков і хавбек "Динамо" холоднокровно забив свій дебютний гол за національну збірну 1:1.

Таким же бойовим видався і другий тайм.

Українцям вдалося підняти темп матчу, проте гольових моментів біля воріт господарів від цього більше не стало.

Крім потенційно небезпечного стандарту від Євгена Коноплянки, перший момент біля воріт збірної Люксембургу в другій половині зустрічі виник лише на 68-й хвилині, коли удару Жуніора Мораеса не вистачило сантиметрів.

Заключні 20 хвилин поєдинку пройшли в безперервних спробах нашої збірної вирвати таку потрібну перемогу.

До останньої хвилини зустрічі збірна Люксембургу витримувала тиск. А на 90 + 3 хвилині хавбек гостей Родрігес майстерно зрізав м'яч у власні ворота після стандарту у виконанні Руслана Малиновського 1:2.

Збірна України очолила групу В.

Додамо, в паралельному матчі збірна Португалії знову, як і в першому турі, зіграла внічию, на цей раз з командою Сербії 1:1.

Незважаючи на поразку, команда Люксембургу залишилася в турнірній таблиці вище португальців (2 очки) і сербів (1 очко).