>

У "Манчестер Юнайтед" між двома лідерами стався розкол

Ромелу Лукаку і Поль Погба не поділили пенальті.

Ромелу Лукаку і Поль Погба
У рамках 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд" у важкій боротьбі з одним з аутсайдерів чемпіонату – "Саутгемптоном" здобув мінімальну перемогу 3:2.

Героєм зустрічі став форвард господарів Ромелу Лукаку, який оформив дубль. Причому свій другий і, як виявилося, переможний гол у матчі бельгієць забив на 89-й хвилині.

Варто додати, що на 90+4 хвилині рефері Стюарт Атвелл з Нунатона призначив пенальті у ворота гостей. Лукаку мав намір виконати 11-метровий і, можливо, оформити хет-трик. Однак штатний пенальтист "червоних дияволів" Поль Погба не дозволив Ромелу цього зробити.

Відразу після матчу між двома лідерами МЮ відбулася сувора розмова, повідомляє The Sun.

Лукаку залишився незадоволений рішенням француза взяти на себе реалізацію пенальті. При цьому Ромелу нагадав Полю, як він підтримував його, коли той був в опалі до екс-головного тренера Жозе Моуріньо.

Суперечка розгорілася настільки, що її довелося "гасити" наставникові "МанЮнайтед" Уле Гуннару Сольск'яеру, уточнює видання.

Додамо, що Погба пенальті не реалізував.