Ввечері 5 березня російська армія завдала ракетного удару по Кривому Рогу Дніпропетровської області.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Внаслідок удару росіян сталася пожежа, пошкоджена цивільна інфраструктура.
За оновленими даними від голови ОВА станом на 9 ранку, кількість загиблих зросла до чотирьох – у лікарні помер потерпілий чоловік 43 років. Постраждали ще 30 людей.

"Внаслідок обстрілу загинули два чоловіки і жінка. Поранення отримали 31 людина. Серед постраждалих – 13-річна дівчинка", – сказали в офісі генпрокурора.
Станом на 23:53 було відомо про одну жертву – це 53-річний чоловік. На той момент були дані про трьох поранених, з них моє були в важкому стані і одна жінка – в середньому.

Російська ракета влучила в п'ятиповерховий готель, спричинивши пожежу. Зруйновано сходову клітину. Пошкоджено багатоповерхові житлові будинки, заклад культури, поштове відділення, магазини, автомобілі.