ГоловнаСуспільствоВійна

​У Берліні пройшла нормандська зустріч на рівні політичних радників

Глава російської делегації заявив, що прориву не відбулося.

​У Берліні пройшла нормандська зустріч на рівні політичних радників
Фото: EPA/UPG

У Берліні 3 липня відбулася зустріч у нормандському форматі (Україна, Франція, Німеччина, Росія) на рівні політичних радників.

Українську делегацію очолив віцепрем'єр Олексій Резніков. Разом з ним до столиці Німеччини вирушив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Пресслужба Офісу президента заявляла, що в рамках зустрічі планувалося обговорення прогресу в роботі Тристоронньої контактної групи, стану виконання домовленостей паризького саміту нормандської четвірки в Парижі і перспективи проведення нової зустрічі лідерів держав.

Глава російської делегації Дмитро Козак після зустрічі розповів, що розмова видалася ґрунтовною, але без прориву. Про це пише ТАСС.

За його словами, "вдалося наблизитися щодо питання комплексу додаткових заходів з припинення бойових дій в Донбасі".

Про новий саміт нормандської четвірки, за словами Козака, "говорити наразі дуже-дуже рано". Він сказав, що Україні потрібно ухвалити "десятки різних законів, які потрібно не тільки розробити, а й узгодити з Донбасом, а це теж непросто".

Нагадаємо, що остання зустріч глав країн нормандської четвірки - України, Німеччини, Франції та Росії - пройшла в Парижі в грудні минулого року. На ній були досягнуті домовленості про розведення військ біля кількох населених пунктів і обмін полоненими.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram