Київська обласна санітарно-епідеміологічна станція назвала попередньою причиною отруєння вихованців дитячого садочка "Рушничок" в Обухові (Київська область) сальмонельоз.
Про це повідомила головний санітарний лікар Київської області Галина Гринчук. "Під час бактеріологічного дослідження матеріалу від хворих, а також харчових продуктів, які взяли на дослідження, зокрема, манної каші, встановлено підозру на сальмонельоз", - сказала вона.
Зокрема, згідно з попередніми даними, встановлено підозру на сальмонельоз у 9 потерпілих: 6 дітей і 3 дорослих. При цьому Гринчук повідомила, що остаточні висновки будуть готові завтра. Вона зазначила, що фактором передачі інфекції були харчові продукти.
Читайте такожУ Росії знайшли сальмонелу в дитячих сумішах
За словами першого заступника голови СЕС Олександра Кравчука, станом на 21 травня в інфекційному відділенні районної лікарні Обухівського району з попереднім діагнозом гастроентероколіт перебуває на лікуванні 31 особа, в тому числі - 23 дитини віком від 4 до 6 років, вихованців дитячого навчального закладу "Рушничок".
Перебіг захворювання у 3-х дітей та одного працівника закладу - середньої тяжкості, у решти хворих стан задовільний, із позитивною динамікою.
Як повідомляли, 21 особа, у тому числі 16 дітей - вихованців дитячого садочка, госпіталізовано 19 травня з діагнозом "гострий гастроентероколіт" в Обухові.








