ГоловнаПолітика

Бородянський пояснив причини відмови від посади в Кабінеті Шмигаля

На його думку, поділ міністерства "відкине нас мінімум на рік від старту змін у всій гуманітарній сфері".

Бородянський пояснив причини відмови від посади в Кабінеті Шмигаля
Фото: facebook.com/Borodyanskiy.Volodymyr

Колишній міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповів про причини відмови від посади в новому уряді.

Про це Бородянський написав на своїй сторінці в Facebook.

"Я відмовився від пропозиції очолити міністерство через фундаментальну незгоду з поділом міністерства, тому що це відкине нас мінімум на рік від старту змін у всій гуманітарній сфері, спорт знову буде розглядатися не як частина гуманітарного простору держави, що і спричинило сьогоднішнє, м'яко кажучи, нерозуміння неймовірного впливу спорту на виховання, на створення культурного простору, на формування держави", - написав ексміністр.

Бородянський зазначив, що його команда зробила тільки 10-20% від задуманого, "тому що потрібно хоча б 1,5 року, щоб зміни стали незворотними і всі відчули результати".

Серед своїх досягнень Володимир Бородянський зазначив створення закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження традиційного характеру середовища та протидії хаотичній забудові", прийняття якого забезпечить збереження пам'яток.

Також він акцентував на необхідності продовження роботи над законом "Про медіа" для захисту інформаційного простору.

"Ми вболіваємо простими рішеннями в складному світі. Неможливо розраховувати на сталість без глибинного розуміння причин і наслідків наших дій, без стратегій і тактик, без використання новітніх підходів до управління державою, без свідомого розвитку Державної служби як ТОП-роботодавця в країні з прозорою системою відбору і просування по службі, гідною ринковою оплатою, залученням кращих до державної служби, гордості за державну службу, формування довіри між державними інститутами і громадянами", - додав Бородянський.

Нагадаємо, 4 березня Рада на позачерговому засідання відправила у відставку уряд Олексія Гончарука, призначила прем'єром Дениса Шмигаля і затвердила склад нового Кабміну. П'ять кандидатів у міністри відмовилися від запропонованих посад в уряді Шмигаля, в тому числі і Володимир Бородянський.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram