ГоловнаПолітика

Кличко має намір за допомогою Google забезпечити доступ до міських сервісів, установам і заходах

Для цього достатньо буде зайти в Google-пошук або Google-карти.

Кличко має намір за допомогою Google забезпечити доступ до міських сервісів, установам і заходах

Столична влада планує розпочати співпрацю з Google, щоб за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію про всі муніципальні установи, комунальні підприємства й усі міські заходи. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з директором з питань взаємодії з органами державної влади компанії Google Україна Олегом Якимчуком.

"Ми - столична влада - налаштовані на співпрацю з корпорацією Google, найпопулярнішим пошуковим сервісом. Щоб за допомогою загальнодоступних, відкритих, безкоштовних сервісів Google кияни могли отримати необхідну інформацію про послуги і діяльність усіх муніципальних установ, комунальних підприємств і всі міські заходи", - зазначив Віталій Кличко.

Мер розповів, що у спільних планах - нанести на карти Google 3500 столичних об'єктів. "І кожен зможе знайти найближчу спортивну секцію для дитини, школу, профільну лікарню, центр адмінпослуг, найближчий ЖЕК, банк або соціальну аптеку тощо. І отримати вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників, подивитися фото і відео. Для цього досить буде зайти у Google-пошук або Google-карти, і вся інформація за кілька секунд стане доступною на смартфоні чи комп'ютері користувача", - зазначив київський міський голова.

Крім того, зазначив Кличко, столична влада має намір у співпраці з Google розробити систему, що дозволяє кожному киянину або гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів. Google-навігація автоматично побудує найшвидший маршрут до найближчого місця проведення заходів, враховуючи корки на дорогах, ремонти чи комунальні аварії. Згодом система підлаштується під запити конкретного користувача і сама буде підбирати і рекомендувати, орієнтуючись на його інтереси, заходи і локації. "І все це буде абсолютно безкоштовно!" - зазначив мер Києва.

Планують, що всі розміщені об'єкти і заходи легко можна буде знайти за допомогою голосового пошуку Google, який доступний на всіх смартфонах.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram