ГоловнаПолітика

Італія вимагає пояснень з приводу стану здоров'я Тимошенко

Міністр закордонних справ Джуліо Терзі стурбований застосуванням до Тимошенко насильства під час перевезення з колонії в лікарню.

Італія вимагає пояснень з приводу стану здоров'я Тимошенко
Джулио Терзи
Фото: ilpost.it

Італія сподівається на надання владою України необхідної медичної допомоги та юридичного захисту колишній прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в повідомленні на сайті міністерства закордонних справ Італії.

"Міністерство закордонних справ перебуває в контакті з ключовими європейськими партнерами і з верховним представником (ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін)

Ештон, щоб змусити владу в Києві кинути світло на цю справу, і сподівається, що українська влада ухвалить відповідні заходи для забезпечення повної поваги до прав пані Тимошенко, медичної допомоги і необхідного юридичного захисту", - зазначає італійський міністр закордонних справ Джуліо Терзі.

Механізм і локалізація цих синців свідчить про те, що вони утворилися внаслідок притискання до тупих жорстких предметів чи зіткнення з такими предметами. Але аж ніяк не від удару кулаком, як вона каже, в живіт. І могли утворитися внаслідок застосування невеликої фізичної сили— Начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів під час виконання судових рішень Генпрокуратури Вадим Горан.

Він висловив занепокоєння інформацією про застосування до Тимошенко насильства під час перевезення з колонії в лікарню.

За його словами, судові розгляди справ проти колишніх чиновників не можуть не спричиняти занепокоєння з приводу ситуації з верховенством права в Україні.

Терзі нагадав, що Ештон неодноразово зазначала від імені ЄС, що судові процеси в Україні не відповідають міжнародним стандартам, а також не є прозорими і незалежними.

За його словами, Італія повністю підтримує таку позицію Євросоюзу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram