Устенко Олег Леонідович

Радник Президента України, член наглядової ради Міжнародного Фонду Блейзера

Устенко Олег Леонідович

Місце народження

Народився 26 жовтня 1969 року, Київ.

Освіта

У 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Диверсифікація виробництва в умовах формування ринкової економіки (на матеріалах промисловості України)» у Київському національному економічному університеті, має науковий ступінь кандидата економічних наук.

У 2001 році отримав ступінь магістра в Гарвардському університеті.

У 2003 році став докторантом в Брандейському університеті. Вільно володіє англійською мовою.

Кар'єра

Здійснені ним фінансово-економічні дослідження та розробки сфокусовані на країнах з ринками, що розвиваються. Країни СНД та Україна представляють його основний інтерес.

Устенко брав участь в різних проектах, здійснених Світовим банком, Організацією економічного співробітництва та розвитку, урядів країн СНД і провідних університетів світу, включаючи Гарвард, Дюкський університет і Массачусетський технологічний інститут.

З 2004 року у команді Міжнародного Фонду Блейзера. Міжнародний фонд Блейзера (The Bleyzer Foundation) створений в 2001 році за участю американської приватної інвестиційної компанії SigmaBleyzer (президент і директор-розпорядник компанії - Майкл Блейзер, він же - президент фонду). Займається дослідженнями економіки України.

У 2014 році був директором Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України.

У 2019 році став радником Президента України з економічних питань.

Член Національної інвестиційної ради (з 21 червня 2019).

Родина

Син: Олексій Олегович Устенко ( нар. 7 квітня 1994) — український політик та економіст. Народний депутат України IX скликання.

Ссылки

14.01.2020