Ситник Артем Сергійович

Директор Національного антикорупційного бюро України

Ситник Артем Сергійович

Місце народження

Народився 19 серпня 1979 року в смт Компаніївка Кіровоградської області.

Освіта

У 1996 році вступив до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, де навчався за спеціальністю "Правознавство". У 2001 році Артем закінчив Академію та отримав диплом з відзнакою.

Родина

Одружений, виховує сина та доньку.

Кар'єра

Професійну діяльність Ситник розпочав в липні 2001 року на посаді помічника прокурора Ленінського району м. Кіровограда, і вже у жовтні того ж року його було переведено на посаду слідчого.

В квітні 2004 року Артема було призначено на посаду старшого слідчого прокуратури Кіровоградської області, а у жовтні 2006 року пан Ситник очолив слідчий відділ цієї прокуратури.

В серпні 2008 року Артема Ситника було переведено на посаду начальника слідчого відділу прокуратури Київської області, де він успішно працював наступні три роки.

У серпні 2011 року Артем Ситник пішов з посади за власним бажанням у зв’язку з незгодою з політикою режиму Януковича, криміналізацією правоохоронних органів, згортанням боротьби з корупцією, абсолютним непрофесіоналізмом і ангажованістю режимом тодішнього прокурора Київської області.

Склавши успішно адвокатський іспит, з жовтня 2011 року по квітень 2015 року Артем Ситник займався адвокатською практикою. Очолював Адвокатську фірму «Юридичні гарантії».

В січні 2015 року Артем прийняв рішення щодо участі в конкурсі на зайняття посади Директора Національного антикорупційного бюро України.

16 квітня 2015 року Указом Президента України Артема Ситника було призначено Директором Національного антикорупційного бюро України.

Професійні досягнення

За 4,5 років діяльності НАБУ під керівництвом Ситника було притягнуто до відповідальності більше 550 осіб включно з 8 нардепами, 3 чинними заступниками міністрів, 2 міністрами, очільниками Державної фіскальної служби, Держаудит служби, Рахункової палати, експерший заступник секретаря РНБО, експерший заступник голови Нацбанку, більше 45 суддів. А також, скеровано до суду справи щодо керівників більше ніж 25 державних підприємств.

Ссылки

21.03.2016