Ситник Артем Сергійович

Екс-директор Національного антикорупційного бюро України

Ситник Артем Сергійович

Місце народження

Народився 19 серпня 1979 року в смт Компаніївка Кіровоградської області.

Освіта

У 1996 році вступив до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, де навчався за спеціальністю "Правознавство". У 2001 році Артем закінчив Академію та отримав диплом з відзнакою.

Родина

Одружений, виховує сина та доньку.

Кар'єра

Професійну діяльність Ситник розпочав в липні 2001 року на посаді помічника прокурора Ленінського району м. Кіровограда, і вже у жовтні того ж року його було переведено на посаду слідчого.

В квітні 2004 року Артема було призначено на посаду старшого слідчого прокуратури Кіровоградської області, а у жовтні 2006 року пан Ситник очолив слідчий відділ цієї прокуратури.

В серпні 2008 року Артема Ситника було переведено на посаду начальника слідчого відділу прокуратури Київської області, де він успішно працював наступні три роки.

У серпні 2011 року Артем Ситник пішов з посади за власним бажанням у зв’язку з незгодою з політикою режиму Януковича, криміналізацією правоохоронних органів, згортанням боротьби з корупцією, абсолютним непрофесіоналізмом і ангажованістю режимом тодішнього прокурора Київської області.

Склавши успішно адвокатський іспит, з жовтня 2011 року по квітень 2015 року Артем Ситник займався адвокатською практикою. Очолював Адвокатську фірму «Юридичні гарантії».

В січні 2015 року Артем прийняв рішення щодо участі в конкурсі на зайняття посади Директора Національного антикорупційного бюро України.

16 квітня 2015 року Указом Президента України Артема Ситника було призначено Директором Національного антикорупційного бюро України.

12 квітня 2022 року звільнений з посади голови НАБУ через закінчення терміну повноважень.

Професійні досягнення

За 4,5 років діяльності НАБУ під керівництвом Ситника було притягнуто до відповідальності більше 550 осіб включно з 8 нардепами, 3 чинними заступниками міністрів, 2 міністрами, очільниками Державної фіскальної служби, Держаудит служби, Рахункової палати, експерший заступник секретаря РНБО, експерший заступник голови Нацбанку, більше 45 суддів. А також, скеровано до суду справи щодо керівників більше ніж 25 державних підприємств.

Ссылки

15.04.2022