ГоловнаЕкономікаДержава

Європейський Союз хоче, щоб просування реформ у "Нафтогазі" і електроенергетиці відбувалося швидше, - Мінгареллі

Європейський Союз хоче, щоб просування реформ у "Нафтогазі" і електроенергетиці відбувалося швидше, - Мінгареллі
Хьюг Мингарелли

Європейський Союз підтримує Україну в сфері енергетики і розраховує, що реформи впроваджуватимуть швидше. Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Х'юг Мінгареллі під час круглого столу Європейської бізнес-асоціації "Future simple or future indefinite", який відбувся 15 травня.

"Багато реформ було зроблено в сфері енергетики. Особливо це стосується секторів нафтогазу і електроенергії. Ми хочемо, щоб подальше просування реформ у цих галузях відбувалося швидше. Завтра у нас буде відеоконференція з міністром енергетики на тему анбандлінгу "Нафтогазу" і переговорів з "Газпромом" для підписання нового контракту щодо транзиту газу до кінця цього року. Тому так, ми дуже підтримуємо Україну в сфері реформи енергетики", - зазначив Мінгареллі.

Раніше представники ЄС, ЄБРР, Європейського енергетичного співтовариства, Європейського інвестиційного банку та USAID в Україні заявили, що стурбовані гальмуванням запуску нового ринку електроенергії.

Нагадаємо, 15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл, на якому розглядали питання реформи ринку електроенергії. Учасники проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено Законом України "Про ринок електроенергії".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram