ГоловнаЕкономікаБізнес

АМКУ оштрафував WOG, ОККО і Socar на 77 млн гривень

Регулятор побачив змову в діях АЗС.

АМКУ оштрафував WOG, ОККО і Socar на 77 млн гривень
Фото: ain.ua

Антимонопольний комітет оштрафував мережі автозаправних станцій WOG, ОККО і Socar на 77 млн гривень за вчинення схожих антиконкурентних дій у 2017 році.

Про це повідомив голова комітету Юрій Терентьєв у фейсбуці.

"Після рішення АМКУ в листопаді 2016 року на ринку нафтопродуктів ми спостерігаємо більш інтенсивну пряму цінову конкуренцію. Більше немає ситуації, коли половина ринку тримає одну штучно завищену ціну, яку "визначали" так звані "лідери ринку". Рішення 2016 року стосовно трьох відповідачів з шести було підтримано всіма ланками судової системи. Процеси стосовно трьох інших відповідачів - які, до речі, є відповідачами у розгляді сьогодні - все ще тривають", - написав Терентьєв.

Нагадаємо, навесні 2018 року Антимонопольний комітет почав розгляд справи, яка стосується створення перешкод у розслідуванні змови на ринку бензину та дизельного палива з боку Нафтогазової асоціації України.

Вона була створена в 2009 році, до її складу входять компанії "Укргазвидобування", WOG, ОККО, Shell, AMIC Україна, Socar, KLO, "Паралель", SunOil, GT Group, Glusco, "Центрнафтогазпостач", а також оптові постачальники "Альянс Ойл Україна" і "БНК-Україна".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram