Порошенко: Янукович финансирует террористов на Донбассе

Печать
Порошенко: Янукович финансирует террористов на Донбассе
Фото: tsn.ua
Новости по теме

Президент считает своего предшественника виновным в бедах востока Украины.

Президент Петр Порошенко считает своего предшественника ответственным за финансирование террористов на Донбассе.

"Президентские выборы поставили жирный крест о мифе о якобы нелегитимности киевской власти. Этот миф посеян и взращен российской пропагандой и кланом Януковича, который предал Донбасс. В Донецкой области он безраздельно правил 17 лет, а теперь финансирует террористов", - считает Порошенко.

"И именно он несет ответственность за политическую, социально-экономическую ситуацию, в которой оказался регион: и за безработицу, и за беженцев", - сказал Порошенко.

Тэги: терроризм, Донбасс, Петр Порошенко
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей