ГоловнаСпорт

Сезон у Першій і Другій українських футбольних лігах завершено

Таке рішення прийняли на Раді ліг.

Сезон у Першій і Другій українських футбольних лігах завершено
Сергей Макаров
Фото: pfl.ua

Сьогодні під патронатом Професійної футбольної ліги (ПФЛ) відбулися збори клубів українських Першої та Другої ліг, щоби визначитися з долею сезону 2019/20.

У підсумку, було прийнято рішення про те, що сезон у Другій лізі завершено, а в Першій, якщо й буде продовжений, то не в класичному форматі.

"Клуби проголосували за те, щоби не дограти чемпіонат ні в Другій лізі, ні в Першій. Обставини виявилися сильнішими за нас – ми не змогли реалізувати регламент, закінчити змагання як треба. Тому тут береться за справу виконком Української асоціації футболу (УАФ), – прокоментував це рішення президент ПФЛ Сергій Макаров.

"На ньому ми оголосимо ці рішення, окремо ще проговоримо з клубами питання обміну між лігами. Виконком і прийме остаточне рішення. Поки дати, коли він збереться, немає. Але зараз сезон Першої та Другої ліги в регулярному вигляді, так би мовити, закінчений. Як і закінчений сезон повністю для команд, які не ставлять перед собою жодних турнірних завдань. Залишилося питання обміну між лігами.

Перспектива проведення мінітурнірів залишається як один із варіантів. Або грати скорочений плей-офф між претендентами (перші 6 команд: "Рух", "Волинь", "Інгулець", "Агробізнес", "Минай" і "Оболонь-Бровар", – прим. LB.ua)., або фіксувати поточні місця в турнірній таблиці, або навіть повністю анулювати результати й обійтися без обміну між лігами.

Якщо буде рішення про плей-офф, то ми будемо розробляти календар. Поки про базову дату поновлення чемпіонату рано говорити. Усе залежить від того, де і як грати. На нейтральних полях чи ні", – зазначив Макаров.

Раніше Олександр Поворознюк – президент "Інгульця", що займає 4 місце, яке не дає можливості вийти в УПЛ, погрожував звернутися до суду, якщо сезон Першої ліги не дограють і його команда не отримає шанс поборотися за топ-3.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram