Зінченко очолив незвичайний рейтинг Англійської Прем'єр-ліги

Українець хороший у підіграванні.

Александр Зинченко и Хосеп Гвардиола

Крайній захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко став найкращим серед усіх гравців Англійської Прем'єр-ліги за показником xGBuildup90, повідомляє isport.ua з посиланням на The Tactical Times.

Цей показник оцінює створені моменти, в яких футболіст брав участь на підготовчій стадії, не забиваючи і не роблячи при цьому результативної передачі.

У Олександра коефіцієнт дорівнює 0,92 очікуваного гола. Друге місце займає одноклубник українця, опорний хавбек Родрі - 0,86. На третьому рядку розташувався також гравець "городян" Ріяд Марез - 0,79.

Аналіз проводився серед футболістів, які зіграли більш ніж 500 хвилин у поточному сезоні чемпіонату Англії.

Нагадаємо, два дні тому Зінченко вперше після травми вийшов в основі "МанСіті" - в чвертьфіналі Кубка англійської ліги був переможений "Оксфорд" 3:1.