>

Команда українця Григорчука перервала 15-матчеву безпрограшну серію "Манчестер Юнайтед" у Лізі Європи

МЮ поступився в Нурсултані.

Казахстанська "Астана" під керівництвом українського тренера Романа Григорчука вдома обіграла "Манчестер Юнайтед" (2:1) в поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

Господарі пропустили першими, але в другому таймі зуміли відігратися і вирвати перемогу.

Таким чином, команда Григорчука перервала 15-матчеву безпрограшну серію МЮ в Лізі Європи. Попередній раз "червоні дияволи" програвали в другому за престижністю євротурнірі 3 листопада 2016 року в поєдинку проти "Фенербахче" (1:2).

Відзначимо, що склад "МанЮнайтед" складався в основному з гравців Академії, тому що клуб з "Олд Траффорд" заздалегідь забезпечив собі місце в 1/16 фіналу.

Своєю чергою ця перемога стала першою для "Астани" в поточному розіграші ЛЄ - команда замикає групу L, маючи в активі 3 очки.

Огляд поєдинку "Астана" - "Манчестер Юнайтед" - на сайті офіційного мовника Ліги Європи.