>

"Динамо" виграло груповий етап Ліги Європи

Кияни в Астані переграли однойменний клуб.

У рамках передостаннього туру групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" грало в столиці Казахстану з "Астаною".

Матч на штучному полі "Астана Арени" завершився мінімальною поразкою господарів 0:1.

Дебют поєдинку був за футболістами "Астани". Підопічні Григорія Бабаяна створили кілька небезпечних моментів біля воріт Дениса Бойка. Однак кияни відбилися.

До середини тайму гра вирівнялася. А на 29-й хвилині динамівці відкрили рахунок в матчі. Віктор Циганков зіграв нестандартно на підступах до штрафного майданчика господарів, видавши п'ятою передачу на хід Беньяміну Вербичу, чий удар в дотик низом для голкіпера "Астани" Еріче Ненада виявився таким, що не береться 0:1.

У другій половині зустрічі підопічні Олександра Хацкевича грали за результатом і, загалом, контролювали перебіг поєдинку.

Лише під завісу матчу господарі мали можливість піти від поразки, але удар Антоніо Рукавини прийняла на себе поперечина воріт динамівців.

Завдяки перемозі в Астані, не залежно від останнього туру, "Динамо" гарантувало собі перше місце в групі К.