>

У Швеції завершився чемпіонат світу з біатлону: Україна - 5-та в медальному заліку

Українці виступили доволі успішно.

У шведському Естерсунді двома мас-стартами завершився чемпіонат світу з біатлону.

Останній календарний день змагань виявився тріумфальним для збірної Італії. Обидві гонки виграли представники цієї південної країни.

У жінок перемогу здобула Доротея Вірер (0 + 0 + 0 + 2), яка стала першою італійкою, яка виграла "золото" чемпіонату світу.

Через 4,9 сек. до фінішу прийшла росіянка Катерина Юрлова-Перхт (0 + 0 + 1 + 1).

"Бронза" - у німкені Деніз Херман (+15,4) (0 + 1 + 2 + 1).

Єдина представниця України в гонці - Анастасія Меркушина зайняла 25-те місце (+2.52,9) (2 + 0 + 3 + 1).

Чоловічий мас-старт на 15 км залишиться надовго в пам'яті любителів біатлону.

До останнього вогневого рубежу абсолютними лідерами прийшли норвежець Йоханнес Бьо і росіянин Євген Гаранічев.

Однак заключна в чемпіонаті "стійка" за своїм драматизмом перевершила все, що було до цього. Норвежець не закрив жодну мішень, що само по собі визначна подія.

Гаранічев лише на один постріл був успішнішим. І в лідери несподівано вирвався Домінік Віндіш, який і став чемпіоном світу (1 + 1 + 1 + 0).

З відставання в 22,8 сек. срібну медаль виграв француз Антонін Гігонна (2 + 0 + 0 + 1).

Замкнув п'єдестал австрієць Юліан Еберхард (0 + 0 + 3 + 1).

Капітан української чоловічої команди, чемпіон Естерсунда в гонці переслідування Дмитро Підручний посів 10-те місце (0 + 0 + 1 + 2).

Додамо, що Йоханнес Бьо прийшов до фінішу 13-м (0 + 0 + 2 + 5) (+1:17.8).

У підсумку збірна України зайняла несподівано високе 5-те місце в загальнокомандному медальному заліку.

Нагадаємо, крім Підручного, жіночий квартет виграв "бронзу" в естафеті.