>

У фіналі Португальської ліги гравець вийшов на заміну партнера, котрий зламав носа, і сам зламав носа

"Спортинг" став володарем Кубка Португальської ліги.

Спортинг
Спортинг

У Бразі на "Ештадіу Мунісіпал де Брага" відбувся фінал Кубка Португальської ліги, в якому лісабонський  "Спортинг" зустрівся з "Порту".

Основний і додатковий час не виявив переможця - на 79-й хвилині рахунок відкрив футболіст "Порту" Фернандо Андраде дос Сантос, а на 90 + 2 хвилині "Спортинг" з пенальті рахунок зрівняв (Бас Дост) 1:1.

У серії пенальті перемогу здобув столичний клуб 3:1.

Варто додати, що на початку другого тайму стався аж ніяк не кумедний момент. У єдиноборстві з суперником носа зламав захисник "Спортинга" Андре Пінту. Його замінив Радослав Петрович, який через кілька хвилин дістав аналогічну травму.

До честі сербського легіонера "Спортинга", він не покинув поле, а дограв матч до фінального свистка.