У місті Родинське Донецької області продовжуються інтенсивні бойові дії, у Силах оборони спростовують інформацію росіян щодо повного контролю населеного пункту окупантами.
Про це ідеться у заяві Оперативного командування “Схід”.
Військові зазначають, що противник намагався закріпитися вздовж залізниці на північ від Родинського та у західних районах міста, однак зазнав невдачі. Українські підрозділи продовжують утримувати позиції та стримувати штурми ворога.
Загалом у зоні відповідальності угруповання військ "Схід" протягом минулої доби Сили оборони України відбили 86 ворожих атак. Найінтенсивніші зіткнення тривають у районі Покровсько-Мирноградської агломерації, зокрема на Покровському напрямку, де українські бійці зупинили 52 спроби прориву росіян.
За даними командування, українські сили контролюють північну частину Покровська, а в центральних кварталах тривають запеклі бої — ворога блокують і не дають просунутися далі.
В Мирнограді оборонні позиції залишаються під контролем, для посилення захисту міста залучено додаткові сили. Водночас ситуація з логістикою залишається напруженою.
Протягом доби в зоні бойових дій знешкоджено 146 російських окупантів, з них 100 — безповоротно. Також знищено та уражено ворожу техніку, пункти управління БпЛА, укриття особового складу та 14 безпілотників.
Ситуація залишається динамічною, українські захисники продовжують тримати оборону та завдавати противнику значних втрат.
- З початку доби 29 грудня на фронті зафіксували 89 боєзіткнень. Ворог здійснює штурми на південних та східних напрямках фронту.








