ГоловнаСуспільствоЖиття

"Київтеплоенерго" не знижуватиме температуру опалення житлових будинків

Система враховує не пікову температуру, а добову.

"Київтеплоенерго" не знижуватиме температуру опалення житлових будинків
Фото: depositphotos/LCalek

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" не може знизити температуру опалення, незважаючи на підвищення температури повітря, оскільки технічні можливості централізованої системи опалення не дозволяють регулювати температуру. Про це компанія написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як зазначили в компанії, зараз мешканці будинків часто звертаються з проханням знизити температуру теплоносія в батареях. Однак зміна температури теплоносія регулюється відповідно до середньодобової температури зовнішнього повітря. "Тобто що тепліше на вулиці, то нижча температура батареї і менша кількість спожитого будинком тепла", - наголошено в повідомленні.

У "Київтеплоенерго" також додали, що регулювання подачі теплоносія відбувається згідно із середньодобовою температурою, а не піковою температурою протягом дня.

Нагадаємо, в найхолоднішому місяці року, в січні, середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку становили 2693,2 грн.

Минулого тижня в п'ятницю, 8 березня, в Києві зафіксували +17,7 градуса, що є новим температурним рекордом за всю історію спостережень.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram