![](https://i.lb.ua/023/11/5c826161dc5b9.jpeg)
У Києві на Михайлівській площі розпочався Марш жінок під гаслом "Солідарність і різноманітності. Разом проти насильства". Його учасники пройшли центральними вулицями столиці і завершили свою ходу на Поштовій площі.
В анонсі заходу вказано, що мета маршу - висловити голос жінок про свої права.
"Колись феміністки завоювали для всіх жінок право на те, щоб вважатися людиною. Ця боротьба трансформується і триває далі. Ми виступаємо проти ультраправого, домашнього, сексуального, економічного та психологічного насильства. Ми виступаємо проти тиску і насильства патріархального укладу", - йдеться в анонсі.
Учасники заходу виступають за гендерну рівність, ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція).
![](https://i.lb.ua/048/36/5c82617a670f6.jpeg)
![](https://i.lb.ua/057/45/5c826183c8062.jpeg)
![](https://i.lb.ua/067/55/5c82618dec370.jpeg)
![](https://i.lb.ua/078/03/5c826198cf9cb.jpeg)
![](https://i.lb.ua/089/14/5c8261a35d530.jpeg)
![](https://i.lb.ua/100/25/5c8261ae4d443.jpeg)
![](https://i.lb.ua/110/35/5c8261b846565.jpeg)
![](https://i.lb.ua/126/51/5c8261c81a1c4.jpeg)
![](https://i.lb.ua/013/02/5c8261d67dd83.jpeg)
![](https://i.lb.ua/025/14/5c8261e2978a9.jpeg)
![](https://i.lb.ua/035/24/5c8261ec6ccd5.jpeg)
![](https://i.lb.ua/045/34/5c8261f6458f4.jpeg)
![](https://i.lb.ua/056/45/5c826201cedbf.jpeg)
![](https://i.lb.ua/068/57/5c82620d528e6.jpeg)
![](https://i.lb.ua/084/10/5c82621d324d2.jpeg)
![](https://i.lb.ua/096/22/5c8262297ce8e.jpeg)
![](https://i.lb.ua/111/37/5c826238d7ca9.jpeg)
![](https://i.lb.ua/007/60/5c82624f45b6f.jpeg)
![](https://i.lb.ua/025/15/5c82626146f76.jpeg)
![](https://i.lb.ua/033/23/5c826269c3574.jpeg)
![](https://i.lb.ua/048/38/5c82627871878.jpeg)
![](https://i.lb.ua/063/53/5c82628779754.jpeg)
![](https://i.lb.ua/075/02/5c82629372c7e.jpeg)
![](https://i.lb.ua/085/12/5c82629dd1954.jpeg)
Паралельно на акцію прийшли кілька десятків людей, які дотримуються традиційних цінностей. Як повідомляє "Громадське", вони кричать, що "Фемінізм руйнує українські сім'ї", "Бог. Родина. Патріархат". Присутні принесли з собою прапори, зокрема з символікою руху "Традиція і порядок".
![](https://i.lb.ua/005/59/5c8262cca6af0.jpeg)
![](https://i.lb.ua/016/07/5c8262d7391e6.jpeg)
Марш охороняє велика кількість поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.
Оновлення. Кількох людей з "Братства" Дмитра Корчинського, які теж виступили проти Маршу жінок, затримали.
Прес-служба столичної поліції повідомила, що під час збору учасників між представниками двох акцій стався конфлікт, який переріс у бійку.
Трьох найактивніших учасників конфлікту забрали в управління поліції для надання пояснень.
![](https://i.lb.ua/099/26/5c8262ab1d027.jpeg)
![](https://i.lb.ua/112/39/5c8262b8f1419.jpeg)
![](https://i.lb.ua/120/47/5c8262c0c4f46.jpeg)
![](https://i.lb.ua/054/45/5c8262fd1d04f.jpeg)
![](https://i.lb.ua/062/53/5c826305af23e.jpeg)
![](https://i.lb.ua/011/36/5c82546f30306.jpeg)
Марші за права жінок, приурочені до 8 Березня, проходять і в інших містах. У Харкові, наприклад, жіночий марш пройшов у супроводі контрмаршів націоналістів.