ГоловнаПолітика

На Миколаївщині стартувала безкоштовна навчальна Програма з підприємництва для ветеранів АТО/ООС Актуально

Програма розрахована на 2,5 місяці і передбачає 10 навчальних модулів

14 жовтня в облдержадміністрації презентовано безкоштовну навчальну Програму з підприємництва для ветеранів та учасників АТО/ООС від Київської школи економіки.

Учасники Програми отримають можливість опанувати основи бізнес-планування, маркетингу, фінансів, продажів та побудови й управління командами. Кожен матиме змогу розробити власний бізнес-план за підтримки досвідчених викладачів KSE та випускників минулих хвиль навчання.

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів: кожен модуль - один повний навчальний день на тиждень та навчальні матеріали для самоопрацювання.

«Участь у цьому проєкті для Миколаївщини є дуже важливою, адже серед миколаївських учасників АТО/ООС багато тих, хто хотів би розпочати власний бізнес, однак потребує розширення знань і підтримки у своєму починанні. Впевнений, що участь у навчальній програмі дозволить нашим захисникам швидко освоїти основи бізнес-планування, маркетингу, інших, необхідних для започаткування власної справи знань, а також допоможе втілити омріяне у життя», - коментує голова обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Додамо, що Київською школою економіки вже було проведено чотири хвилі навчання для більш ніж 100 учасників, які разом реалізували близько 50 проєктів.

П’ята хвиля програми передбачає безкоштовне навчання у Миколаєві для представників з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. 

Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з організаціями-партнерами за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО", Миколаївської облдержадміністрації та ГС "Рух ветеранів України".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram