ГоловнаПолітика

Справу Савченко і Рубана передано до Слов'янського міськрайонного суду

Дату початку розгляду справи ще не призначено.

Справу Савченко і Рубана передано до Слов'янського міськрайонного суду
Фото: Depositphotos/JanPietruszka

Генеральна прокуратура передала справу депутата Верховної Ради Надії Савченко і голови організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, обвинувачених у тероризмі, для розгляду в Слов'янський міськрайонний суд Донецької області.

Про це йдеться в розпорядку справ на сайті суду.

Зазначено, що 29 січня визначено колегію суддів, яка розглядатиме справу.

Очолює колегію суддя Сергій Пронін.

Дату початку розгляду справи ще не призначено.

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва обмежив для Савченко і Рубана терміни ознайомлення зі справою до 20 січня 2019 року.

21 січня Рубану вручили обвинувальний акт.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року Генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив про завершення слідства у справі Савченко-Рубана. Він зазначив, що слідство зібрало достатньо доказів підготовки підозрюваними теракту.

Володимир Рубан був затриманий 8 березня 2018 року на пункті пропуску під час виїзду з "ДНР". У меблях, які він перевозив у своєму автомобілі, знайшли велику кількість зброї. 9 березня йому було пред'явлено про підозру в підготовці масових терактів.

22 березня 2018 року після зняття недоторканності у цій самій справі була затримана депутат Верховної Ради Надія Савченко. Їй інкримінують змову з метою силового захоплення влади, підготовку до силового захоплення влади, підготовку замаху на життя президента України, народних депутатів, прем'єр-міністра, членів Кабміну та інших політиків, підготовку до теракту, сприяння терористичній організації "ДНР", незаконне поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram