Холодницький надав КДКП пояснення на 16 сторінках

Дату засідання за скаргою керівника САП поки що не визначено.

Холодницький надав КДКП пояснення на 16 сторінках
Фото: Макс Левин

Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький надав Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів (КДКП) свої пояснення стосовно дисциплінарної скарги на нього.

Про це повідомив співробітник КДКП.

За його словами, пояснення передали нещодавно, в них викладено позицію Холодницького щодо скарги.

Реклама

Вони містяться на 16 сторінках.

Читайте такожНазар Холодницький: "Я не згоден із Ситником, що у плівках Онищенка немає нічого цікавого"

При цьому дату засідання за скаргою на Холодницького поки що не призначено. Сам Холодницький підтвердив, що дав відповідні пояснення КДКП.

Нагадаємо, Холодницький очолює САП з моменту її створення 2015 року.

Наприкінці березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що попросив КДКП розглянути питання про зняття Холодницького з посади. У квітні КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо Холодницького. Сам голова САП у коментарі LB.ua сказав, що не збирається добровільно йти у відставку і буде захищатися перед комісією прокурорів.

Як відомо, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що зібрані в результаті прослуховування докази свідчать про "злив" Холодницьким інформації про підготовку обшуків тим людям, у яких ці обшуки мали проводити; про тиск на підлеглих прокурорів; про тиск на суд для прийняття незаконних рішень; про підбурювання свідка до дачі неправдивих показань.

Реклама
Реклама