У ніч на 25 травня російські окупанти атакували Київ із застосуванням ракет різних типів та ударних безпілотників.
Про це інформує КМВА та міський голова Києва Віталій Кличко.
У Києві внаслідок російського удару пошкоджена інфраструктура у декількох районах, зокрема житлові будинки, бізнес-центр, гуртожиток.
За інформацією Віталія Кличка, у Голосіївському районі уламки БпЛА впали на студентський гуртожиток. Зайнялося зовнішнє оздоблення однієї зі стін будівлі. Постраждали чотири людини, медики надали їм допомогу на місці.
Також, як повідомляє КМВА, у Дніпровському районі є руйнування другого поверху приватного будинку. Внаслідок атаки постраждала молода жінка. Попередньо у неї перелам ноги.
У Шевченківському районі пошкоджений бізнес-центр, вибиті вікна в житловому будинку. Відомо про декількох постраждалих.
Госпіталізовано жінку у Деснянському районі.
Станом на ранок у Києві підтверджено 11 постраждалих віком від 18 до 62 років.
У ніч на 25 травня Росія здійснила масовану комбіновану атаку з використанням ракет різних типів та ударних безпілотників. Станом на ранок відомо про наслідки у Києві й Київській області, Миколаєві, Харкові та Тернополі, Чернігівщині і Сумщині.








