Холодов Андрій Іванович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Холодов Андрій Іванович

Місце народження

Народився 20 серпня 1972, Кременчук, Полтавська область.

Освіта

Закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю "автомобілі та автомобільне господарство".

Кар'єра

Після закінчення університету в 1993 почав працювати в компанії «Дункан-Київ», з часом почав обіймати посаду директора з продажу.

З 1998 року почав займатись власним бізнесом з питань оренди і продажу комерційної та житлової нерухомості, девелопментом, бізнес консалтингом, іншими видами господарської діяльності. Обіймав посаду заступника директора — директора з питань зовнішньоекономічної діяльності у товаристві з обмеженою відповідальністю «Текам Плюс».

З 2005 був співвласником заводу «Ефкон-вікна», що виробляє алюмінієвий профіль та інші будівельні конструкції з металу, в тому числі і конструкції кіосків. Крім того, йому також належить ТОВ «Фаворит-М», зареєстроване у Києві.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 22 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Родина

Дружина Андрія Холодова — дизайнерка Катерина Шаховська. Холодов є кумом дружини проросійського олігарха Медведчука Оксани Марченко.

Подружжя виховує сина.

25.10.2019