Народився 21 серпня 1976 року, м.Вологда, Росія, у родині фармацевтів. 1977 року родина повернулася на Полтавщину, згодом перебрались до Києва. 1993 року Гліб закінчив київську середню загальноосвітню школу № 261 із золотою медаллю.
1998 року закінчив Київський економічний університет (нині — Київський економічний університет ім. Гетьмана) за спеціальністю «Міжнародна економіка» та отримав кваліфікацію магістр з управління міжнародним бізнесом.
2000 отримав другу вищу освіту — кваліфікацію інженера-технолога у Національній фармацевтичній академії України (нині — Національний фармацевтичний університет) за спеціальністю «Технологія фармацевтичних препаратів».
2004 закінчив аспірантуру за спеціальністю «Технологія ліків та організація фармацевтичної справи», цього ж року захистив кандидатську дисертацію за темою «Розробка складу та технології м'якої лікарської форми для лікування тромбофлебіту» і отримав науковий ступінь кандидат фармацевтичних наук.
З 2006 року доцент Київського національного університету технології та дизайну, кафедра промислової фармації. З 2012 року — доцент кафедри промислової фармації, з 2015 року — професор кафедри промислової фармації.
З 2012 року доцент кафедри організації і економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика.
2014 захистив докторську дисертацію за темою «Методологічне обґрунтування стратегії і тактики системних заходів щодо оптимізації й ефективного розвитку вітчизняного виробництва лікарських засобів». Отримав науковий ступінь доктор фармацевтичних наук за спеціальністю «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація». Публічний захист дисертації проходив у Запорізькому державному медичному університеті МОЗ України.
2017 присуджено вчене звання професора кафедри промислової фармації Київського національного університету технологій та дизайну.
Наукові дослідження Гліба Загорія насамперед стосуються речовин, які в перспективі можуть стати основою для виробництва лікарських засобів. У декларації за 2018 рік Загорій вказав 95 патентів і торгових марок, переважно в сфері фармацевтики.
Гліб Загорій почав працювати ще 1997 року, під час навчання. Починав кар’єру з посади начальника відділу маркетингових досліджень і логістики на ПрАТ "Фармацевтична фірма «Дарниця».
У 2001 році отримав підвищення: став працювати на посаді головного координатора з питань загальної політики та стратегії ПрАТ"Фармацевтична фірма «Дарниця», на якій пропрацював до 2009 року. Після цього протягом п’яти років був генеральним директором «Дарниці».
2014 року звільнився відійшов від оперативного управління компанією в зв'язку з обранням народним депутатом України. Генеральним директором «Дарниці» стала Світлана Діденко, яку 2019-го змінив на цій посаді Андрій Обрізан.[4]
У 2014-2019 – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради у справах ветеранів. Подав 47 законопроектів, з яких 20 стали законами. Брав активну участь у створенні Міністерства у справах ветеранів України. У 2019 покинув політику і повернувся в бізнес.
Батько Загорій Володимир Антонович (1951 р.н., голова наглядової ради фармацевтичної фірми «Дарниця»).
У 2016 році бізнесмен вдруге одружився. Дружина - Загорій Катерина Сергіївна. Має трьох дітей від першого шлюбу: сина та двох дочок.
Член Правління-Почесний Президент Асоціації джіу-джитсу України.
Чемпіон України з ралі. Штурман лідера національного ралійного заліку в класі N4 Володимира Петренка. Один з небагатьох українських штурманів, який виступав в інтернаціональних екіпажах. Екіпаж Чопик з Загорієм став одним з перших східноєвропейських екіпажів, який виступив в офіційних змаганнях на автомобілі категорії Super 2000 у 2007 році.
Чемпіон України 2005 року в заліку штурманів.
Гліб Загорій є одним із найвідоміших українських меценатів. Разом зі своїм батьком вони фінансують проекти, пов’язані із здоров’ям, освітою, культурою та мистецтвом.
З 2012 року Загорій надає фінансову підтримку театральній компанії «Бенюк-Хостікоєв» та бере участь у розробці деяких сценічних ідей. Так, у 2006 році він отримав Шевченківську премію як автор ідеї постановки.
Меценат активно підтримує проекти пов’язані із охороною здоров’я. У 2006 році за фінансової підтримки Гліба Загорія відбувся доброчинний вечір «Промінь надії» на підтримку людей, хворих на розсіяний склероз.
Меценатська діяльність бізнесмена торкнулася і кінематографу. Разом із Лігою українських меценатів був запущений проект зі створення найпершого в Україні фільму «Чорний Ворон».
Активно розвиваючи фармацевтичну галузь, Гліб Загорій та фармфірма «Дарниця» упродовж тривалого часу всіляко сприяють підготовці молодих спеціалістів Національного фармацевтичного університету.
За час свого депутатства Гліб Загорій направляв заробітну плату на навчальні потреби Українського католицького університету, а з 2015 року – на користь міжнародного БФ «Таблеточки».
2015 року була заснована БО «Фонд родини Загорій». Серед основних напрямків діяльності цієї організації – підтримка та реалізація проектів в області охорони здоров’я та збереження культурних та духовних цінностей України. Саме після цього мецената включили до складу Ради комплексу «Мистецький арсенал».
29.02.2016